1. شرکت پویاگران بینش گستر سیراف در گیم نت ستاره شهر و فست فود و کافی شاپ کاردو لیگ بازی های رایانه ای استان بوشهر را برگزار می کند.
2. زمان برگزاری این مسابقات احتمالا دو سه روز پس از آخرین روز ثبت نام می باشد.
3. شرکت کنندگان می بایست فرم ثبت نام را تکمیل کرده و مراحل ثبت نام را انجام دهند تا مدتی بعد کارت ورود به مسابقات برایشان صادر شود.
4. مسابقات در تمامی رشته ها به صورت حذفی است و تعداد شرکت کنندگان نامحدود می‌باشد.
5. هر شرکت کننده برای افزایش شانس خود در این رقابت قادر است سه سهیمه در رشته FIFA 18 و PES 2018 داشته باشد و همچنین می تواند 5 سهمیه در بازی های موبایلی جهت شرکت در مسابقات ستاره شهر در اختیار بگیرد.
6. طبق بند 5 ، اگر دو سهمیه از یک شخص با هم برخورد کنند چه می شود؟
بر اساس برنامه ریزی های از قبل تعیین شده ، قرعه کشی را طوری انجام می دهند که دو سهمیه از یک شخص تا مرحله یک شانزدهم بهم برخورد نکنند. در صورتی که سهمیه های یک شرکت کننده بهم برسند یک سهمیه اش حذف شده و سهمیه دیگرش به مرحله بعد راه می یابد.
7. حداقل سن جهت شرکت در مسابقات ۱۰ سال می باشد و محدودیت سنی برای بزرگسالان وجود ندارد.
8. در مراحل مقدماتی شرکت کنندگان در هر دو رشته FIFA و PES براساس گروه سنی ۱۰ تا ۱۶ سال و ۱۶ سال به بالا با هم رقابت می کنند. این افراد پس از گذراندن چند مرحله ، تیم ها با هم ادغام شده تا برنده و قهرمان این دوره از رقابت ها مشخص شود.
9. زمان برگزاری مسابقات از شنبه تا جمعه از ساعت 9:00 الی ۲۱:۰۰ می باشد. قرار گیری تیم ها در برنامه بازی ها به صورت قرعه کشی انجام میگیرد که در همین وب سایت و کانال تلگرام @PGBGS اعلام می‌گردد.
10. امکان تغییر در زمان بازی ها وجود ندارد مگر اینکه با نظر هیئت اجرایی مسابقات ، در مواقعی خاص و ضروری تغییر کند.
11. هیچ دلیل و توجیهی در قبال تأخیر تیم ها پذیرفته نمی شود مواردی از قبیل دور بودن فاصله تا محل برگزاری ، گرم بودن شرایط جوی ، بد موقع بودن ساعت بازی ها و ... . در این صورت ، اعتراض پذیرفته نمی شود و تغییر زمان بازی ها امکان پذیر نمیباشد.
12.تاخیر مجاز برای تمامی شرکت کننده ها ۱۰ دقیقه می باشد.
13. بانوان نیز می‌توانند در این دوره از مسابقات در تمامی رشته ها شرکت کنند.
14. به همراه داشتن کارت ملی و یا کارت اعتباری معتبر در مکان مسابقات برای شناسایی بازیکنان الزامیست.
15. زمان بندی مسابقات توسط شرکت کنندگان صورت می‌گیرد . لذا می بایست حداقل چهار روز در هفته با ساعتی که خود شرکت کننده تعیین می کند به ما اعلام شود. تلاش می شود با بهترین برنامه ریزی و بدون هیچ دغدغه ای برای شرکت کننده در این رقابت ها حاضر شود.
16. اطلاع رسانی و زمان بندی لیگ بازی های رایانه ای جام ستاره شهر فقط در وبسایت PGBGS.ir و کانال تلگرام ما به آدرس PGBGS@ انجام میگردد. لذا اطلاع رسانی از طریق تماس تلفنی به هیچ عنوان صورت نمیگیرد و عدم پیگیری زمان بندی مسابقات برعهده شرکت کننده میباشد.
17. جهت اطلاعات بیش‌تر با شماره ۰۹۳۹۰۰۹۳۴۵۹ تماس حاصل فرمایید.
«شرکت پویاگران بینش گستر سیراف رقابتی خوب و دوستانه را برایتان آرزومند است؛
باشد که همیشه با همدلی و همکاری همدیگر کارها را به پیش ببریم»

آدرس محل برگزاری مسابقات بازی های PS4:

بوشهر، میدان انقلاب، کوچه بانک تجارت، گیم نت ستاره شهر

آدرس محل برگزاری مسابقات موبایلی:

بوشهر، خیابان چمران، فست فود و رستوران کاردو

تلفن هماهنگی: 09390093459

تلگرام: @PGBGS